Neohodnoceno

Designová stojací lampa RAMUS s mramorovou základnou

Na první pohled stojací lampa RAMUS evokuje hluboký a temný les s nádechem tajemna, avšak pouze do doby než první světelné paprsky prozáří místnost skrz členité větvičky. Rázem rozehraje stropní svítidlo jedinečnou stínohru a zaplaví místnost útulným světlem...

Skladem
10 800 Kč
Kategorie: Stojací lampy
Rozměr (cca): š 180 x v 200 (lze nastavit). Se základnou lze pohybovat do stran.
Materiál: Svítidlo je vyrobeno z EKOLOGICKÉHO certifikovaného polypropylenu. Materiál splňuje požadavky Zákona o obalech a je zdravotně nezávadný. Základna: LAKOVANÝ KOV + MRAMOR.
Údržba: Prachovkou nebo vlhkým hadříkem a běžným saponátem. Jednotlivé díly lze vodou osprchovat.
Závit / Stupeň krytí / Maximální příkon: E27 / IP20 (interiér) / 23W
Světelný zdroj (žárovka): Do svítidla používejte výhradně studené elektrické zdroje LED. Žárovka není součástí balení. Použijte mléčnou žárovku, pokud chcete v místnosti rovnoměrně rozptýlené světlo. Nebo použijte čirou žárovku, aby světlo na stěně a stropě vytvářelo zajímavé efekty (filament).

RAMUS / inspirace

Na první pohled svítidlo RAMUS evokuje hluboký a temný les s nádechem tajemna, avšak pouze do doby než první světelné paprsky prozáří místnost skrz členité větvičky. Rázem rozehraje stropní svítidlo jedinečnou stínohru a zaplaví místnost útulným světlem. V latině výraz RAMUS znamená větev a právě propletenými korunami stromů a větvemi je design inspirován. Světlo umístěné v jádru svítidla ilustruje životní energii i místo, které jako bludička láká k prozkoumání. Pohyblivé větvičky vytváří jedinečnou přírodní stínohru a působí uklidňujícím dojmem. Nechte se proto unést svěžím vánkem šumějícím v korunách stromů a relaxujte za svitu lesního svítidla RAMUS.

 

Obecné informace

Světlo je v nabídce ve třech barevných variantách: průsvitná, bílá, černá.

Produkt je dodáván v rozloženém stavu. Podle přiloženého návodu ho však snadno složíte. Světlo je vyrobené z polypropylenových matric, díky čemuž je velmi lehké (cca 600g). Svítidlo je možné libovolně upravovat. Matrice se skládají na sebe, avšak je jen na vás, zda je poskládáte naopak, některou uberete nebo při skládání budete strany matric střídat. Obráceným poskládáním docílíte většího objemu světla, ubráním zas více světla v pokoji. Fantazii a vašim představám se při skládání meze nekladou. Po složení je světlo připravené k zapojení do stropních kabelů.

Zpět do obchodu