6 hodnocení

Svítidlo ALI

Stropní svítidlo ALI dokonale spojuje tradiční barokní ornamenty s moderními prvky krystalů SWAROVSKI. Design čerpá inspiraci z křídel, která symbolizují svobodu a nespoutanost...

Druh závěsu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
32 500 Kč
Kategorie: Závěsná svítidla EXCLUSIVE
Rozměr (cca): šířka 45 cm a délka 48 cm
Materiál: Svítidlo je vyrobeno z EKOLOGICKÉHO certifikovaného polypropylenu. Materiál splňuje požadavky Zákona o obalech a je zdravotně nezávadný.
Údržba: Prachovkou nebo vlhkým hadříkem a běžným saponátem.
Závit / Stupeň krytí / Maximální příkon: E27 / IP20 (interiér) / 60W
Světelný zdroj (žárovka): Do svítidla používejte výhradně studené elektrické zdroje LED. Žárovka není součástí balení. Použijte mléčnou žárovku, pokud chcete v místnosti rovnoměrně rozptýlené světlo. Nebo použijte čirou žárovku, aby světlo na stěně a stropě vytvářelo zajímavé efekty (filament).
Délka závěsu: max. 100 cm, lze nastavit

ALI / inspirace

Stropní svítidlo ALI dokonale spojuje tradiční barokní ornamenty s moderními prvky krystalů SWAROVSKI. Design čerpá inspiraci z křídel, která symbolizují svobodu a nespoutanost. Zároveň vzory nadýchaného peří působí přepychovým a luxusním dojmem. Samotný název ALI znamená v italštině křídla. Lustr je výjimečný svými světelnými efekty. Příjemnou stínohru doplňují odlesky krystalů Swarovski, kterými jsou jednotlivá křídla poseta. Svítidlo je vhodné do reprezentačních místností, restaurací i obývacích pokojů.

 

Obecné informace

Svítidlo vyrábíme pouze na zakázku. Jeho výroba trvá přibližně měsíc a půl. Lustr je osazen 30 kusy krystalů od značky Swarovski, které jsou ručně přidělávané. V ceně je zahrnuta montáž svítidla po celé ČR.

Světlo je možné vyrobit ve třech barevných variantách: průsvitná, bílá, černá.

Produkt je dodáván v rozloženém stavu. Podle přiloženého návodu ho však snadno složíte. Světlo je vyrobené z polypropylenových matric, díky čemuž je velmi lehké (cca 600g). Po složení je světlo připravené k zapojení do stropních kabelů.

Zpět do obchodu